Szkolenia Autodesk - AutoCAD, 3ds Max, Revit, Civil - PC Open - Łódź
Szkolenia IT ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia otwarte Office - Excel, Access, VBA. Szkolenia i egzaminy ITIL, PMI, Prince Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia IT Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Strona główna O firmie Aktualności Zaufali nam Szkolenia otwarte Kariera Kontakt
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA szkolenia
informatyczne
szkolenia
interpersonalne
zarządzanie
projektami
doradztwo
i wsparcie
Excel; Word; Office; VBA Łódź

Szkolenia informatyczne

Wybierz rodzaj szkolenia z listy po prawej, aby zobaczyć szczegóły.

Obsługa komputera / Windows
MS Office
MS Project - zarz. projektem
Open Ofiice
ECDL - szkolenia programowe
Projektowanie ston www
Programowanie
AutoCAD / Projektowanie / Grafika
Autoryzowane szkolenia Microsoft
Szkolenia Autodesk

Ośrodek szkoleniowy CAD Planet Sp. z o.o., jest wyodrębnioną częścią PC OPEN GROUP, w celu zapewnienia Państwu szkoleń Autodesk o najwyższej jakości.

Autodesk ATC (Authorized Training Center). Autoryzacja firmy Autodesk dla naszego centrum szkoleniowego to poświadczenie spełniania wysokich standardów w zakresie: jakości przeprowadzanych szkoleń, kompetencji instruktorów, treści materiałów szkoleniowych czy chociażby wyposażenia sal szkoleniowych.

Autodesk wymaga aby szkolenia w ATC przeprowadzane były przez wysoko wykfalifikowanych instruktorów, którzy na bieżąco aktualizują i poszerzają swoją wiedzę co jest sprawdzane odpowiednimi kursami i egzaminami.

Program szkolenia oraz materiały szkoleniowe danego produktu na danym poziomie ustalane są na podstawie wytycznych twórców oprogramowania pozwala to na naukę korzystania z oprogramowania w jak najbardziej efektywny sposób.

Sprzęt na którym prowadzone są szkolenia, musi spełniać odpowiednie wymagania (wydajność, pamięć) wymienione w dokumentacji Autodesk.

Uczestnicząc w szkoleniu w ATC, kursant otrzymuje Certyfikat Ukończenia Szkolenia ATC. Jest to międzynarodowy certyfikat o unikatowym numerze seryjnym wpisany do globalnej bazy danych.

Oferujemy szkolenia Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, Revit na bardzo różnym poziomie zaawansowania. Wybierz szkolenie, które Cię interesuje i poznaj więcej szczegółów na jego temat. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej ścieżki edukacyjnej.

e-mail: info@cadplanet.pl

tel.: 42 680 36 04

Szkolenia Łódź: Excel; Word; Windows; PHP; HTML; MySQL; JS; CSS

PC Open - Szkolenia & Doradztwo   |   Szkolenia: Office, Excel, Access, Word, VBA, Windows, Programowanie, WWW   |   Doradztwo IT

Szkolenia Łódź: Excel; Word; Windows; PHP; HTML; MySQL; JS; CSS